Copy

Dva předchozí ročníky byl velmi blízko, ale teprve letos to konečně vyšlo. Na prašných silnicích v Itálii si pro vítězství stylově dojel trojnásobný mistr světa v cyklokrosu. Silničářská sezóna odstartovala a zatím to vypadá, že mlaďoši jsou jako urvaní ze řetězů. 
O útoku na Garmin už jsme psali. Vše nasvědčuje tomu, že Garmin nakonec ustoupil a zaplatil nemalou částku za poskytnutí dešifrovacího klíče, který pomůže rychleji získat data zpět.  Těšíme se, že vše bude brzy fungovat tak, jak jsme zvyklí.   
Výrazné stlačení času "Everestingu" v podání irského cyklisty. Contadorův čas vylepšil o více než dvacet minut a atakoval tím magickou hranici sedmi hodin. Kolo, na kterém rekord ujel, stojí za povšimnutí. Že by se nám rodila nová kategorie kol určených speciálně pro tuto disciplínu? 
Lehčí, rychlejší, aerodynamičtější.  To vše, a ještě mnohem více! Takový je nový Tarmac SL7. Jak se povedl nejuniverzálnější model od amerického výrobce a v čem se liší od předchozí verze? Zde se dozvíte vše, co o něm potřebujete vědět.  
Copyright © Cabtech Cycling a.s., All rights reserved.


Our mailing address is:
servis@kolofix.cz

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

 
View this email in your browser


This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Cabtech Cycling · Údolní 212/1 · Prague 14700 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp