Copy
View this email in your browser

Nieuwsbrief 59-07

 

Seizoen 2021-2022
16 november 2021

 

         
 

Gisteren werd het besluit van het KNKV bekend dat de competitie voor het wedstrijdkorfbal wordt afgebroken en in het nieuwe jaar in een nieuwe opzet hopelijk wordt hervat. Dit omdat het belang van trainen en de promotie/degradatie belangen in deze klassen zwaar wegen. De breedtecompetitie vindt wel gewoon doorgang maar moet wel voor 17 uur plaatsvinden. De enige slag om de arm is het kamerdebat van woensdag waarin wordt gepleit voor verruiming van de sporttijden. We doen met elkaar ons best om iedereen zo goed en veilig mogelijk te laten sporten en hopen op de medewerking van jullie allemaal. 

Het bestuur

Ps.
Sint is nog een regeltje vergeten
Iets wat iedereen ook moet weten 
Naast de QR controle bij het binnengaan
Moet ook het mondkapje op wanneer we lopen of ergens buiten de lijnen staan

      
         
1 04-12   Wedstrijd DeetosSnel 1 vervalt  
2 04-12   Wedstrijd DeetosSnel 2 vervalt  
         
3 04-12   Wedstrijd DeetosSnel 3 vervalt  
4 04-12   Wedstrijd DeetosSnel 4 vervalt  
         
ZAT 04-12 15.50 DeetosSnel 5 – Albatros 9  
      Kim, Kyra, Marlies, Merel Sch. : K. vd Lingen
5     Lucas, Rik, Syb, Jasper, Rafet      
      Aanwezig : 15.00 uur      
      Sporthal : DeetosSnel-hal, Dordrecht      
         
ZAT 04-12 14.35 DeetosSnel 6 – Trekvogels 2  
      Beau, Christa, Jiska, Kailey, NienkeU Sch. : M. Roos
6     Jelthe, JoostK, Koen, MartijnN, Sam, Twan      
      Aanwezig : 13.45 uur      
      Sporthal : DeetosSnel-hal, Dordrecht      
         
ZAT 04-12   DeetosSnel 7 is vrij dit weekeinde  
      Aangeschreven bij ander team: Charlotte  
         
ZAT 04-12 11.00 DeetosSnel 8 – Albatros 8  
      Anouk, Daphne, DemiS, Larissa, Mitzy Sch. : R. de Ruiter
8     Darren, Hugo, Jonathan, Remco, Rens, Stijn      
      Aanwezig : 10.30 uur      
      Sporthal : DeetosSnel-hal (2), Dordrecht      
         
ZAT 04-12 13.30 DeetosSnel 9 – Oranje Wit 7  
      Esther, FlorienH, FlorienV, Lara, Sanne Sch. : M. vd Wiel
9     JoostV, RoyP, SamE, Thomas      
      Aanwezig : 13.00 uur      
      Sporthal : DeetosSnel-hal (2), Dordrecht      
         
ZAT 04-12 15.00 DeetosSnel 10 – PKC 8  
      Lisette, Mariëtte, Samantha, SimoneK Sch. : D.Tempelaar
10     Ivar, MartijnW, PaulH, PaulR, Philippe, RoyH      
      Aanwezig : 14.30 uur      
      Sporthal : DeetosSnel-hal (2), Dordrecht      
         
ZON 05-12 10.30 DeetosSnel 11 – Movado 5  
      Diana, Elise, Linda, Trudy Sch. : M. Plaisier
11     Jeroen, Oscar, Patrick, Raymond, Ronald      
      Aanwezig : 10.00 uur      
      Sporthal : DeetosSnel-hal, Dordrecht      
         
ZON 05-12 14.15 ALO 5 – DeetosSnel 12  
      Anita, Danielle, Petra, Charlotte, Kyra Sch. :  
12     Auke, Gijs, Jesper, Joost, Ron, Satish, Wout      
      Vertrek : 13.00 uur      
      Sporthal : Ockenburgh, ‘s-Gravenhage      
         
ZON 05-12 11.00 Sporting Delta 9 – DeetosSnel 13  
      Amanda, Jacqueline, Lizanne, NienkeO, Virginia Sch. :  
13     Herman, Jeroen, LarsS, Marcel, Rinse      
      Vertrek : 10.15 uur      
      Sporthal : Deltahal, Dordreccht      
         
14 05-12   DeetosSnel 14 is vrij dit weekeinde  
         
MW 01-12   Wedstrijd DeetosSnel MW1 vervalt  
         
         
         
AFSCHRIJVEN VÓÓR WOENSDAG 19.00 UUR
S1 t/m S4  VACATURE  (bij coach, geen wedstrijdsecretariaat)
S5 t/m MW  VACATURE  (bij team, geen wedstrijdsecretariaat)
RESERVES: De namen die bij de eigen ploeg onderstreept staan, staan ook reserve of zijn invaller bij een andere ploeg. Daar kun je de naam dikgedrukt vinden.
 
ZAT 04-12 14.20 Kinderdijk A1 – DeetosSnel A1  
      Amy, Isa, Jinthe, Madelief, Louise Leider : Loek / Alice
A1     JesperM, Maikel, Samuel, Senno, ThijsK      
      Vertrek : 13.00 uur Sch. : Q. Wolff
      Sporthal : Molenzichthal, Alblasserdam      
      Willen de ouders van Samuel, Madelief, Louise en Amy voor vervoer zorgen?
         
ZAT 04-12 11.00 DeetosSnel A2 – ADO A1  
      Anouk, Lara, Minke, Nienke, Res: dame Leider : Martijn / Sam
A2     Bram, Danique, Juul, Matthijs, Niels      
      Aanwezig : 10.00 uur Sch. : KNKV, SR
      Sporthal : DeetosSnel-hal, Dordrecht      
         
ZAT 04-12 13.20 DeetosSnel A3 – DKB A1  
      Esmee, Isa, Melanie, Suzan, Rebecca Leider : Ferry / Robert
A3     Colin, Dennis, Rongxin, Wesley      
      Aanwezig : 12.30 uur Sch. : KNKV, SR
      Sporthal : DeetosSnel-hal, Dordrecht      
         
ZAT 04-12 15.45 Tiel ‘72 B1 – DeetosSnel B1  
      Bobbi, Fleur, Sifra, Sterre, Res: dame Leider : Gert-Jan / Jiska
B1     Bora, Daan, Mick, Ruben, Sjors      
      Vertrek : 14.00 uur Sch. : G.J. Ruijsch
      Sporthal : Westroyenhal, Tiel      
      Willen de ouders van Daan, Sterre en Mick voor vervoer zorgen?
         
ZAT 04-12 12.15 DeetosSnel B2 – Swift (M) B1  
      Femke, Lynn, Manon, Mare, Res: Tessa Leider : Mats / Patrick
B2     Jay, Raf, Teun, Twan, Res: Jesper      
      Aanwezig : 11.30 uur Sch. : KNKV
      Sporthal : DeetosSnel-hal, Dordrecht      
         
ZAT 04-12 14.10 Albatros B3 – DeetosSnel B3  
      Sabine, David, Finn, Gijs, Maarten, Leider : Darren / Wessel
B3     Max, Rico, Sam, ThijsV, Tygo      
      Vertrek : 13.30 uur        
      Sporthal : Develsteinhal, Zwijndrecht      
      Willen de ouders van Sabine, Rico en Maarten voor vervoer zorgen?
         
ZAT 04-12 15.10 ONDO (G) C1 – DeetosSnel C1  
      Evi S, Lotte, Mirthe, Noor, Tessa Leiders : Wendy / Jesper
C1     Brent, Jesper, Jordy, Siem, Res: Twan, Raf      
      Vertrek : 13.45 uur Sch. : J. Kosse
      Sporthal : Westlandhal, ‘s-Gravenzande      
      Willen de ouders van Mirthe, Jesper en Siem voor vervoer zorgen?
         
ZAT 04-12 12.15 DeetosSnel C2 – DVS ’69 C1  
      Demi, Eva, Isa, Jayla, Juliëtte, Leiders : Elise / Jeroen
C2     Manon, Mila, Suzan, Tara      
      Aanwezig : 11.45 uur Sch. : Hugo Mijsbergen
      Sporthal : DeetosSnel-hal 2, Dordrecht      
         
ZAT 04-12 12.00 Oranje Zwart C1 – DeetosSnel C3  
      EviK, Fleur, Jolina, Marwa, Naomi, Sarah Leider : Jasper / Remco
C3     Floris, Peyton, Tygo      
      Vertrek : 11.00 uur      
      Sporthal : Dorpshart, Mijnsherenland      
      Willen de ouders van Naomi, Marwa en Sarah voor vervoer zorgen?
         
ZAT 04-12 10.00 DeetosSnel D1 – Albatros D3  
      Britt, Leli, Marit, Yasmine, Yumè Leiders : Rik / Danny
D1     Axel, Bruno, Daniël, Dylan, Fabian      
      Aanwezig : 09.30 uur Sch. : Peter
      Sporthal : DeetosSnel-hal, Dordrecht        Groeneweg
         
ZAT 04-12 09.00 Oranje Wit D4 – DeetosSnel D2  
      Demi,Emma, Lianne,Michelle, Noor, Ylse, Yosan Leider : Anouk / Esmee
D2     Germain, Hugo, Lourens, Reinier      
      Aanwezig : 08.30 uur      
      Sporthal : Oranje Wit hal (2), Dordrecht      
      Verzamelen bij Oranje Wit hal
         
E1     DeetosSnel E1 is vrij dit weekend  
      Aangeschreven bij ander team: Fosse  
         
ZAT 04-12 09.00 DeetosSnel E2 – Oranje Wit E3  
      Fee, Jonneke, Sophie Leiders : Bobbi /Jinthe
E2     Nabel, Fosse      
      Aanwezig : 08.30 uur Sch. : Anita Veldman
      Sporthal : DeetosSnel-hal, Dordrecht      
         
ZAT 04-12 09.00 Vriendenschaar E4 – DeetosSnel E3  
      Iris, Lena, Selma, Sofie Leiders : Daan / Ruben
E3     Tobias      
      Vertrek : 08.15 uur      
      Sporthal : De Wielewaal, Hardinxveld-G’dam      
      Willen de ouders van Tobias en Sofie voor vervoer zorgen?
         
ZAT 04-12 09.10 Sporting Delta E4 – DeetosSnel E4  
      Amelie S, Merle, Norah, Yze Leiders : Priscilla / Etienne
E3     Hidde      
      Aanwezig : 08.30 uur      
      Sporthal : Deltahal, Dordrecht      
      Verzamelen bij Deltahal
         
ZAT 04-12 09.00 DeetosSnel E5 – ADO E2  
      Amélie P, Evi, Mila, Silvenne Leiders : Simone
E5     Timo      
      Aanwezig : 08.30 uur Sch. : Danielle
      Sporthal : DeetosSnel-hal, Dordrecht        v. Geenen
         
ZAT 04-12 09.00 DeetosSnel F1 – Sporting Delta F1  
      Feline, Fenne, Juna Leiders : Diana
F1     Duuk, Mitchell      
      Aanwezig : 08.30 uur Sch. : Gerda Post
      Sporthal : DeetosSnel-hal (2), Dordrecht      
         
ZAT 04-12 09.10 Keep Fit ‘70 F1 – DeetosSnel F2  
      Manouk, Livia, Renske Leiders : Thijs / Wesley
F2     Bauke, Faas      
      Vertrek : 08.15 uur      
      Sporthal : Sporthal In de Roos, Roosendaal      
      Willen de ouders van Manouk en Livia voor vervoer zorgen?
         
F3     DeetosSnel F3 is vrij dit weekend  
 
AFSCHRIJVEN VÓÓR DONDERDAG 19.00 UUR
A/B/C bij LEON EVERA               (tel. 06 – 5054 9765)
D/E/F bij MIRANDA DIJKSMAN  (tel. 06 – 3822 2204)
(let op: afschrijven kan alleen telefonisch / dus niet via sms en WhatsApp)  
   
RESERVES: De namen die bij de eigen ploeg onderstreept staan, staan ook reserve of zijn invaller bij een andere ploeg. Daar kun je de naam dikgedrukt vinden.
 
VERVOER: Kunt u niet voor het gevraagde vervoer zorgen? Regel het dan onderling met de andere ouders van de ploeg. Ruil met elkaar.
 
       
       .  
Klik hier de ledenacties
Klik hier voor de laatste uitslagen/standen
Uitreiking van de erepenning door burgemeester Wouter Kolff
Twitter
Facebook
Website
Email

Wil je de nieuwsbrief niet meer ontvangen?
Je kan je voorkeuren wijzigen or uitschrijven.






This email was sent to <<E-mailadres>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
DeetosSnel · Vorrinklaan 202 · Dordrecht, ZH 3317 KZ · Netherlands

Email Marketing Powered by Mailchimp