Copy
View this email in your browser

Nieuwsbrief 59-10

 

Seizoen 2021-2022
15 december 2021

 

         
 
      
         
ZAT 18-12 15.45 Oranje Wit 1 – DeetosSnel 1  
      DemiB, Iris, Manon, Maureen, Quinty Sch. : KNKV
1     Joost, MartijnB, Mats, Nout, WesselN      
      Aanwezig : 14.45 uur      
      Sporthal : Oranje Wit-hal, Dordrecht      
         
ZAT 18-12 14.30 Oranje Wit 2 – DeetosSnel 2  
      Cindy, Iseline, Lisa, Marit, Naomi, Sharon Sch. : KNKV
2     Bart, Björn, Brend, Jens, Stefan      
      Aanwezig : 13.30 uur      
      Sporthal : Oranje Wit-hal, Dordrecht      
         
3     DeetosSnel 3 is vrij dit weekeinde  
         
4     DeetosSnel 4 is vrij dit weekeinde  
      Aangeschreven bij ander team: Jasper  
         
ZAT 18-12 15.50 DeetosSnel 5 – Kinderdijk 5  
      Kim, Marlies, Merel, Michelle, SimoneP Sch. : Jaco Mathlener
5     Lucas, Patrick, Rik, Syb, Jasper      
      Aanwezig : 15.00 uur      
      Sporthal : DeetosSnel-hal (2), Dordrecht      
         
ZAT 18-12 14.40 DeetosSnel 6 – PKC 12  
      Beau, Christa, Jiska, Kailey, NienkeU Sch. : Raymond Poots
6     Jelthe, JoostK, Koen, MartijnN, Sam, Twan      
      Aanwezig : 14.00 uur      
      Sporthal : DeetosSnel-hal (2), Dordrecht      
         
ZO 19-12 10.15 DeetosSnel 7 – Sporting Delta 6  
      Charlotte, Patricia, Robin, Rosa Sch. : Martijn
7     Dylan, Jasper, Julien, Justin, Simo, WesselS        Naaktgeboren
      Aanwezig : 09.45 uur      
      Sporthal : DeetosSnel-hal, Dordrecht      
         
ZAT 18-12 13.30 DeetosSnel 8 – ADO 5  
      Anouk, Daphne, DemiS, Larissa, Mitzy Sch. : Twan de Bruijn
8     Darren, Hugo, Jonathan, Remco, Rens, Stijn      
      Aanwezig : 13.00 uur      
      Sporthal : DeetosSnel-hal (2), Dordrecht      
         
9     DeetosSnel 9 is vrij dit weekeinde  
         
ZAT 18-12 15.15 Koveni 3 – DeetosSnel 10  
      Lisette, Mariëtte, Samantha, SimoneK Sch. :  
10     Ivar, MartijnW, PaulH, PaulR, Philippe, RoyH      
      Vertrek : 14.00 uur      
      Sporthal : ‘t Veerhuis, Nieuwegein      
         
ZON 19-12 11.30 Fortuna 7 – DeetosSnel 11  
      Diana, Elise, Linda, Trudy Sch. :  
11     Jeroen, Oscar, Patrick, Raymond, Ronald      
      Vertrek : 09.20 uur      
      Sporthal : Fortunahal, Delft      
         
ZON 19-12 12.45 DeetosSnel 12 – Movado 5  
      Anita, Colleen, Danielle, Petra Sch. : Kevin vd Lingen
12     Auke, Gijs, Jesper, Joost, Ron, Satish, Wout      
      Aanwezig : 12.15 uur      
      Sporthal : DeetosSnel-hal, Dordrecht      
         
WO 22-12 21.00 ALO 5 – DeetosSnel 12  
      Anita, Colleen, Danielle, Petra Sch. :  
12     Auke, Gijs, Jesper, Joost, Ron, Satish, Wout      
      Vertrek : 19.40 uur      
      Sporthal : Ockenburgh, Den Haag      
         
ZON 19-12 11.35 DeetosSnel 13 – Movado 6  
      Amanda, Jacqueline, Lizanne, NienkeO, Virginia Sch. : Stefan Vos
13     Herman, Jeroen, LarsS, Marcel, Rinse      
      Aanwezig : 11.00 uur      
      Sporthal : DeetosSnel-hal, Dordrecht      
         
ZON 19-12 15.15 Sperwers 2 – DeetosSnel 14  
      Cecile, Elles, Marianne, Mireille, Wendy Sch. :  
14     Dion, Ferry, LarsB, Michel, Miquel, Walter      
      Vertrek : 14.15 uur      
      Sporthal : Sportmotor, Rotterdam      
         
MW     Wedstrijd DeetosSnel MW vervalt  
         
         
         
AFSCHRIJVEN VÓÓR WOENSDAG 19.00 UUR
S1 t/m S4  VACATURE  (bij coach, geen wedstrijdsecretariaat)
S5 t/m MW  VACATURE  (bij team, geen wedstrijdsecretariaat)
RESERVES: De namen die bij de eigen ploeg onderstreept staan, staan ook reserve of zijn invaller bij een andere ploeg. Daar kun je de naam dikgedrukt vinden.
 
ZAT 18-12 13.30 Vitesse (Ba) A1 – DeetosSnel A1  
      Amy, Isa, Jinthe, Madelief, Louise Leider : Loek / Alice
A1     JesperM, Maikel, Samuel, Senno, ThijsK      
      Vertrek : 12.10 uur Sch. : E. Krop
      Sporthal : Bongerdhal, Barendrecht      
      Willen de ouders van Michael, Isa, Senno en Jesper voor vervoer zorgen?
         
A2     DeetosSnel A2 is vrij dit weekeinde  
         
ZAT 18-12 15.10 Wedstrijd DeetosSnel A3 VERVALT  
      Esmee, Isa, Melanie, Suzan, Rebecca Leider : Ferry / Robert
A3     Colin, Dennis, Rongxin, Wesley      
      Aanwezig : 14.25 uur Sch. : KNKV, SR
      Sporthal : DeetosSnel-hal, Dordrecht      
         
ZAT 18-12 14.30 DSC B1 – DeetosSnel B1  
      Bobbi, Fleur, Sifra, Sterre, Res: heer Leider : Gert-Jan / Jiska
B1     Bora, Daan, Mick, Ruben, Sjors      
      Vertrek : 12.30 uur Sch. : K. vd Heide
      Sporthal : De Vijfkamp, Eindhoven      
      Willen de ouders van Bobbi, Fleur en Ruben voor vervoer zorgen?
         
ZAT 18-12 11.00 DeetosSnel B2 – TOGO B1  
      Femke, Lynn, Manon, Mare, Res: dame Leider : Mats / Patrick
B2     Jay, Raf, Teun, Twan, Res: heer      
      Aanwezig : 10.15 uur Sch. : KNKV
      Sporthal : DeetosSnel-hal, Dordrecht      
         
ZAT 18-12 14.00 Kinderdijk B2 – DeetosSnel B3  
      Sabine, David, Finn, Gijs, Maarten, Leider : Darren / Wessel
B3     Max, Rico, Sam, ThijsV, Tygo      
      Vertrek : 13.00 uur      
      Sporthal : Molenzichthal, Alblasserdam      
      Willen de ouders van Thijs, Finn en Gijs voor vervoer zorgen?
         
ZAT 18-12 11.10 Vitesse (Ba) C1 – DeetosSnel C1  
      Evi S, Lotte, Mirthe, Noor, Tessa Leiders : Wendy / Jesper
C1     Brent, Jesper, Jordy, Siem, Res: heer      
      Vertrek : 10.00 uur Sch. : P. Christiaans
      Sporthal : Bongerdhal, Barendrecht      
      Willen de ouders van Noor, Tessa en Jordy voor vervoer zorgen?
         
ZAT 18-12 14.05 DeetosSnel C2 – Vitesse (Ba) C2  
      Demi, Eva, Isa, Jayla, Juliëtte, Leiders : Elise / Jeroen
C2     Manon, Mila, Suzan, Tara      
      Aanwezig : 13.30 uur Sch. : Fiona Ruward
      Sporthal : DeetosSnel-hal, Dordrecht      
         
ZAT 18-12 13.05 DeetosSnel C3 – ADO C2  
      EviK, Fleur, Jolina, Marwa, Naomi, Sarah Leider : Jasper / Remco
C3     Floris, Peyton, Tygo      
      Aanwezig : 12.30 uur Sch. : Jamilla Boeré
      Sporthal : DeetosSnel-hal, Dordrecht      
         
ZAT 18-12 11.00 Juliana D1 – DeetosSnel D1  
      Britt, Leli, Marit, Yasmine, Yumè Leiders : Rik / Danny
D1     Axel, Bruno, Daniël, Dylan, Fabian      
      Vertrek : 10.00 uur      
      Sporthal : Het Veerhuis, Oud-Gastel      
      Willen de ouders van Bruno, Dylan en Yasmine voor vervoer zorgen?
         
ZAT 18-12 12.05 DeetosSnel D2 – Scheldevogels D1  
      Demi,Emma, Lianne,Michelle, Noor, Ylse, Yosan Leider : Anouk / Esmee
D2     Germain, Hugo, Lourens, Reinier      
      Aanwezig : 11.30 uur Sch. : Peter
      Sporthal : DeetosSnel-hal, Dordrecht        Groeneweg
         
ZAT 18-12 09.00 DeetosSnel E1 – ACKC E1  
      Jaimy, Lana, Lunah Leiders : Anita
E1     Fosse, Sem, Valentijn      
      Aanwezig : 08.30 uur Sch. : Ron van Gemert
      Sporthal : DeetosSnel-hal, Dordrecht      
         
ZAT 18-12   DeetosSnel E2 is vrij dit weekend  
      Aangeschreven bij ander team: Fee  
         
ZAT 18-12 10.30 ADO E1 – DeetosSnel E3  
      Iris, Lena, Selma, Fee Leiders : Daan / Ruben
E3     Tobias      
      Vertrek : 09.45 uur      
      Sporthal : De Schenkel, ‘s-Gravendeel      
      Willen de ouders van Selma en Iris voor vervoer zorgen?
         
ZAT 18-12   DeetosSnel E4 is vrij dit weekend  
         
ZAT 18-12 10.00 DeetosSnel E5 – Ventura Sport E2  
      Amélie P, Evi, Mila, Silvenne Leiders : Simone
E5     Timo      
      Aanwezig : 09.30 uur Sch. : Anita Veldman
      Sporthal : DeetosSnel-hal, Dordrecht      
         
ZAT 18-12 09.55 SKV F1 – DeetosSnel F1  
      Feline, Fenne, Juna Leiders : Diana
F1     Mitchell      
      Vertrek : 09.00 uur      
      Sporthal : Sportzaal De Bolderik, Sleeuwijk      
      Willen de ouders van Mitchell en Feline voor vervoer zorgen?
         
ZAT 18-12 09.00 DeetosSnel F2 – ACKC F1  
      Manouk, Livia, Renske Leiders : Thijs / Wesley
F2     Bauke, Faas.      
      Aanwezig : 08.30 uur Sch. : Brend
      Sporthal : DeetosSnel-hal, Dordrecht        Dingenouts
         
ZAT 18-12 10.00 DeetosSnel F3 – Voltreffers F1  
      Carice, Felicity, Jessy Lily, Lindsay Leiders : Charlotte / Gijs
F3     Thijmen      
      Aanwezig : 09.30 uur Sch. : Marjolein
      Sporthal : DeetosSnel-hal, Dordrecht     Naaktgeboren
         
 
AFSCHRIJVEN VÓÓR DONDERDAG 19.00 UUR
A/B/C bij LEON EVERA               (tel. 06 – 5054 9765)
D/E/F bij MIRANDA DIJKSMAN  (tel. 06 – 3822 2204)
(let op: afschrijven kan alleen telefonisch / dus niet via sms en WhatsApp)
 
 
 
RESERVES: De namen die bij de eigen ploeg onderstreept staan, staan ook reserve of zijn invaller bij een andere ploeg. Daar kun je de naam dikgedrukt vinden.
 
VERVOER: Kunt u niet voor het gevraagde vervoer zorgen? Regel het dan onderling met de andere ouders van de ploeg. Ruil met elkaar.
 
       
       .  
Klik hier de ledenacties
Klik hier voor de laatste uitslagen/standen
Uitreiking van de erepenning door burgemeester Wouter Kolff
Twitter
Facebook
Website
Email

Wil je de nieuwsbrief niet meer ontvangen?
Je kan je voorkeuren wijzigen or uitschrijven.






This email was sent to <<E-mailadres>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
DeetosSnel · Vorrinklaan 202 · Dordrecht, ZH 3317 KZ · Netherlands

Email Marketing Powered by Mailchimp